KONST / Litografier / Litografi 14332090
nr 1433 2090
Jonas Glock
(f. 1947), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 29/185, "Nocturne Hale-Borgö". Bildmått: 25x17cm, yttermått inklusive ram: 43x33cm
Jonas Glock, svensk målare, grafiker, arkitekt och skulptör född 1947.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:31:52
22/11 19:10:03
22 nov
Jonas Glock
Läs mer om Jonas Glock